Wystawa we Wrocławiu 11/12 marca 2017

To wyjątkowa wystawa dla naszych kochanych kociaków.

 

Właśnie na tej wystawie rozpoczęła swoją przygodę w zdobywaniu certyfikatów do tytułów nasza wychowanka Anabella - uzyskując 2 x ocenę Ex1 i 2 x certyfikat, tym samym brakuje nam jeszcze jednego CAC do  zaszczytnego pierwszego tytułu Champion. 

 

Dla naszej Calusi w nieuznanym jeszcze kolorze MINK była to druga wystawa, która dodatkowo była szansą do zmierzenia się z innymi kotami w konkursie na najpiękniejszą szylkretkę wystawy! Niestety tym razem nie udało nam się dostać w szeregi wytypowanych kotów przez sędziów. Konkurencja była ogromna!  Dlatego wcale nie przejmujemy się, tylko cieszymy!, ponieważ kolejni sędziowie Mrs. Britta Busse i Mr. Veikko Saarela na wystawie byli zachwyceni naszym mink Słoneczkiem i oboje stwierdzili ,że jak rasa dalej ma się rozwijać to wolą aby rozwijała się w tym kierunku, niżeliby miała się  coraz bardziej upodabniać do kotów perskich :) budujące.... 

 

Dla naszego księcia Bordeaux była to pierwsza wystawa w życiu!!! Pomijając epizod ...umilający nam podróż ...mam tu na myśli jego dwu godzinny śpiew z wtórującą mu Calą  - bo co dwa głosy to nie jeden, a jazda bez muzyki to nie jazda....

.....Muszę przyznać, że choć medalu nie dostał na wystawie, należy mu się on za piękną prezencję i wzorowe zachowanie. Otrzymał w klasie juniorów ocenę 2 x Ex1. Jest obiecującym juniorem pokładamy w nim ogromne nadzieje. 

 

Niestety z soboty nie mamy zdjęć naszego Słoneczka :( ubolewamy nad tym bardzo. Dziękujemy za poniższe zdjęcia Ines i Rafałowi Słowińskim - wasza dokumentacja foto wieńczy ten post!

13 marca 2017

Back / powrót

HODOWLA KOTÓW RASY RAGDOLL
TEL: 665 040 309

Babice, małopolska POLAND

e-mail: milkyland.pl@gmail.com

www.milkyland.pl

Kontakt / Contact

 

  Milkyland * Pl

 

Napisz do nas / Write to us

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą / Contact our bredding, sending a message. 

Twój e-mail/ Your e-mail
Tytuł / Title
 wiadomośc / Message 
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2015 Milkyland PL